Sponsorzy
Miejsce na Państwa reklamę

Szybki kontakt
Podhajecki Daniel
Tel. kom. 604 071 319

Gabinet kosmetyczny

W trakcie przygotowania


AKTUALNOŚCI

strona 1 | 2 |

Turniej pań w Górzycy
W dniu 29.06.2013 r. odbył się turniej tenisa ziemnego dla Pań zorganizowany i przeprowadzony przez Górzycki Klub Tenisowy SMECZ. W turnieju wzięło udział 6 zawodniczek z terenu gminy Górzyca i Frankfurtu nad Odrą. Turniej był rozegrany na zasadzie każdy z każdym, po dwa sety w przypadku remisu decydował super tai brek. Pierwsze miejsce zajęła Stefania Karbowiak - Frankfurt nad Odrą, drugie miejsce
Weronika Luberda - Górzyca, trzecie miejsce Weronika Dębińska - Górzyca, czwarte miejsce Weronika Karbowiak - Frankfurt nad Odrą, piąte miejsce zajęła Wiktoria Podhajecka - Górzyca, która była zdecydowanie najmłodszą uczestniczką turnieju.

Zawodniczki otrzymały okolicznościowe upominki i statuetki oraz dyplomy i materiały promocyjne. Zgodnie z tradycją turniejów tenisowych w Górzycy całość zakończyły wspólne kiełbaski znad ogniska.
Zakończenie II-ej edycji TOSMAK CUP
Na obiekcie Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu, w dniu 23 czerwca 2013 r. rozegrano ostatni, dziewiąty turniej z cyklu TOSMAK CUP przeprowadzany według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz Polskiego Związku Tenisowego w ramach programu „Tenis 10". W najmłodszej kategorii wiekowej drugie miejsce zajęła Dominika Podhajecka (NST lubuskie).
Trenująca w Górzycy tenisistka najpierw pewnie wygrała trzy mecze grupowe (10:1, 10:0 i 10:2), a następnie w półfinale pokonała 10:4Odo Czaprackiego(Olimpia Poznań). W finale imprezy Dominika doznała pierwszej w całym cyklu porażki (7:10)z Joanną Pawłowską (MKT Szamotuły).

Dominika mimo wzięcia udziału tylko w pięciu turniejachII-ej edycji TOSMAK CUP zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu (cztery zwycięstwa i drugie miejsce) i wróciła do domu z medalem i okazałym Pucharem Wojewody Wielkopolskiego.

Dominika i Odo Czapracki
(Olimpia Poznań) przed meczem półfinałowym

Dominika i Joanna Pawłowska
(MKT Szamotuły) przed meczem finałowym

Dominika Podhajecka
podczas dekoracji

Najlepsi młodzi tenisiści w poszczególnych
kategoriach wiekowych poznańskiego cyklu
z nagrodami i pucharami Wojewody Wielkopolskiego

Wiewiórka Tosia
zaczepia Dominikę
Turniej tenisa w Górzycy
W dniu 15 czerwca na kortach kompleksu sportowo-rehabilitacyjnego w Górzycy odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci. Organizatorem turnieju był Górzycki Klub Tenisowy SMECZ. W turnieju wzięło udział 17 zawodników i zawodniczek w wieku od 5 do 14 lat. Uczestnicy turnieju rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: do lat siedmiu, dwunastu i czternastu.
W najmłodszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zdobyła Dominika Podhajecka - Górzyca, drugie miejsce Maksymilian Mackiewicz - Górzyca, trzecie miejsce Jakub Duszyński - Górzyca, czwarte miejsce Zuzanna Mackiewicz - Górzyca.

W kategorii do lat dwunastu, siedmioletnia Dominika na 4 mecze grupowe rozgrywane na pełnym korcie wygrała aż 3 spotkania i o trzecie miejsce stoczyła bój z … swoją siostrą! W rodzinnym pojedynku pewnie wygrała Wiktoria.

W kategorii do lat dwunastu pierwsze miejsce zdobył Kacper Wiącek - Słońsk, drugie miejsce Julia Stolarska - Górzyca, trzecie miejsce Wiktoria Podhajecka - Górzyca, czwarte miejsce Dominika Podhajecka - Górzyca, piąte miejsce przypadło w udziale Dominice Drążkowskiej - Słońsk.

Najlepsze trójki otrzymały puchary i dyplomy za zajęte miejsca. Uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, pamiątkowe statuetki oraz drobne upominki za udział w turnieju. Zgodnie z tradycją turniejów tenisowych całość zakończyła się wspólnymi kiełbaskami z grilla.


Rozpoczęcie turnieju

Zwycięzcy kategorii najmłodszej
z Panem Wójtem i rodzicami

Wiktoria w czasie jednego
z wygranych spotkań

Dominika w akcji
na pełnym korcie

Dominika i Wiktoria z tatą
trenerem po odebraniu trofeów

Dominika i Wiktoria
przed meczem o III-e miejsce
VIII TOSMAK CUP
Na obiekcie Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu, w dniu 26 maja 2013 r. rozegrano kolejny turniej z cyklu TOSMAK CUP przeprowadzany według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz Polskiego Związku Tenisowego w ramach programu „Tenis 10". W najmłodszej kategorii wiekowej (niebieska) kolejny raz zwyciężyła Dominika Podhajecka (NST lubuskie), która wygrała wszystkie swoje spotkania.
Trenująca w Górzycy pod okiem swojego taty/trenera Daniela Podhajeckiego młodziutka tenisistka najpierw wygrała pewnie trzy mecze grupowe oddając rywalom zaledwie 4 piłki w 3 spotkaniach (10:2, 10:0 i 10:2), a następnie w półfinale pokonała 10:6 liderkę klasyfikacji cyklu Joannę Pawłowską (MKT Szamotuły), a w finale ograła 10:8 Radka Preislera (A.T. Angie Puszczykowo).

Dominika w swojej kategorii wiekowej na poznańskich kortach jest nadal niepokonana. Przypomnijmy, iż był to jej czwarty występ w bieżącej edycji prestiżowego cyklu TOSMAK CUP (VIII turniej) i czwarte pewne zwycięstwo, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej awansowała na drugie miejsce i traci zaledwie 48 punktów do liderki, która uczestniczyła aż w sześciu turniejach poznańskiego cyklu.

Dominika i Joanna Pawłowska (MKT Szamotuły)
przed meczem półfinałowym

Efektowny bekhend

Klasyczny forhend

Dominika i Radek Preisler(A.T. Angie Puszczykowo)
przed meczem finałowym

Dominika po odebraniu nagród

Dominika podczas meczu półfinałowego

Dominika podczas meczu finałowego

Efektowny forhend
VII TOSMAK CUP
Na obiekcie Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu, w dniu 21 kwietnia 2013 r. rozegrano kolejny turniej z cyklu TOSMAK CUP przeprowadzany według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz Polskiego Związku Tenisowego w ramach programu „Tenis 10". W najmłodszej kategorii wiekowej (niebieska) zwyciężyła bezapelacyjnie Dominika Podhajecka (NST lubuskie) wygrywając wszystkie 6 meczy.
Trenująca w Górzycy młodziutka tenisistka najpierw wygrała cztery mecze grupowe, oddając rywalom zaledwie kilka piłek, a następnie w półfinale pokonała 10:8liderkę klasyfikacji cyklu Joannę Pawłowską (MKT Szamotuły), a w finale ograła 10:6 świeżo upieczonego zwycięzcę cyklu Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w mini tenisie Radka Preislera (A.T. Angie Puszczykowo). Obydwa decydujące mecze wyglądały bardzo podobnie, „Dominatorka” (taki przydomek otrzymała od organizatorów) od początku obejmowała wysokie prowadzenie, a przy piłkach meczowych rywale odrabiali straty.

Dominika w swojej kategorii wiekowej na poznańskich kortach jest jak dotąd niepokonana. Przypomnijmy, iż był to jej trzeci występ w bieżącej edycji prestiżowego cyklu TOSMAK CUP (VII turniej) i trzecie pewne zwycięstwo.

Dominika podczas meczu

Efektowny bekhend

Dominika podczas rozgrzewki

Dominika i Radek
Preisler(A.T. Angie Puszczykowo)
przed meczem finałowym

Dominika odbiera gratulacje

Najlepsza czwórka poznańskich
zawodów w najmłodszej kategorii wiekowej


Wiktoria Podhajeckatym razem z konieczności wystąpiła w starszej kategorii wiekowej (zielonej) rozgrywając swój pierwszy w życiu turniej na pełnym korcie. Pomimo, iż starszej z sióstr Podhajeckich nie udało się wyjść z grupy, jej występ należy uznać za bardzo udany, gdyż szalę zwycięstwa czołowi chłopcy z Wielkopolski przechylali dopiero w końcówkach meczy.

Wiktoria ze swoim rywalem
przed meczem

Wiktoria przygotowuje się
do returnu
Wielki sukces małej Dominiki
Na kortach KS Warszawianka, w dniu 20 kwietnia 2013 r. rozegrano tenisowyturniej MASTERSCCS SPORTTEAM TOUR.W kategorii najmłodszej wygrała Dominika Podhajecka(NST lubuskie), która pokonała w decydujących meczach 7:0 Martę Nadajewską (AT Challange Piotrków Trybunalski - II-e miejsce) oraz 8:6 Karolinę Gołda (RKT Return Radom - III-e miejsce).
W zawodach finałowych uczestniczyć mogli zakwalifikowani tenisiści uczestniczący w cyklu turniejów CCS SPORTTEAM TOUR. Dominika rywalizowała tylko w dwóch ostatnich turniejach warszawskiego cyklu, jednak ze względu na świetne wyniki (I-e i II-e miejsce) organizatorzy przyznali jej „dziką kartę”.

Dominika Podhajecka
na pierwszym stopniu podium

Dominika odbiera pamiątkowy dyplom,
statuetkę, medal i nagrody

Dominika podczas rozgrzewki

Dominika z medalem
i nagrodą główną
Dominika Podhajecka walczyła w katowickim SPODKU
W dniu 9 kwietnia 2013 r. Dominika Podhajecka walczyła w turnieju tenisowym KIDS CUP w sali katowickiego SPODKA podczas turnieju WTA BNP Paribas Katowice Open. Tym razem Dominika grała w kategorii czerwonej, a więc do lat ośmiu.

Młodzi tenisiści z
Alicją Rosolską i Tomaszem Puchalskim dyrektorem turnieju

Dominika (pierwsza z lewej)
przed rozpoczęciem zawodówMłodzi tenisiści z całej Polski rywalizowali w 6 grupach. W pierwszym swoim meczu stremowana Dominika trafiła, jak się później okazało na zwyciężczynię całego turniejuJulię Kiwior (Krakowski Klub Tenisowy „Na Błoniach”) i zaznała goryczy porażki. W kolejnych pojedynkach Dominika już zdecydowanie dominowała i odniosła 3 pewne zwycięstwa, zajmując drugie miejsce w swojej grupie z kwalifikacją do następnej rundy turnieju.

Dominika ze zwyciężczynią turnieju
Julią Kiwior z Krakowskiego Klubu Tenisowego „Na Błoniach”


W meczu kolejnej rundy Dominika musiała uznać wyższość zwycięzcy jednej z grup i ostatecznie 3-go zawodnika zawodów Igora Kubalki (BTT „Wielki Szlem” Bielsko Biała).

Dominika, siostra Wiktoria,
Igor Kubalkai Maciej Synówka
trener Urszuli RadwańskiejWyjście z grupy tak prestiżowego i silnie obsadzonego turnieju należy uznać za niezły wynik. Należy zauważyć, iż Dominika w przeciwieństwie do większości swoich rywali w tej kategorii wiekowej będzie mogła zagrać w Katowicach również w przyszłym roku. W związku z tym, że zawody dla nadziei polskiego tenisa były imprezą towarzyszącą turniejowi najlepszych tenisistek świata Dominika miała okazję rozegrać kilka piłek z Alicją Rosolską, czołową polską deblistką i uczestniczką turnieju WTA BNP Paribas Katowice Open.

Dominika podczas gry z Alicją Rosolską - czołową polską deblistką

Alicja Rosolska składa swój podpis na piłce Dominiki

Kolejne medale sióstr Podhajeckich
Na obiekcie KT RAKIETA w Warszawie, w dniu 23 marca 2013 r. rozegrano ogólnopolski - Zajączkowy Turniej Tenis10. Organizatorem zawodów był UKS SPORTTEAM, wybrany Klubem Roku 2012 w ogólnopolskim prestiżowym konkursie Polskiego Związku Tenisowego - Tenis 10.
W kategorii najmłodszej drugie miejsce zajęła wracająca po chorobie, niestowarzyszona Dominika Podhajecka.
O kolejności na podium, przy takiej samej ilości zwycięstw, zadecydował jeden mały punkt. Zwyciężyła Marta Nadajewska (AT Challange Piotrków Trybunalski), a najniższe miejsce na podium zajęła Karolina Gołda (RKT Return Radom).

Dominika podobnie jak na poprzednim turnieju była najlepsza w teście sprawnościowym przeprowadzonym przed zawodami głównymi.

Dominika Podhajecka
na drugim stopniu podium

Dominika odbiera pamiątkowy dyplom

Uczestnicy Zajączkowego Turnieju
CCS SPORTTEAM Warszawa


W turnieju organizowanym przez UKS SPORTTEAM duży sukces odniosła również Wiktoria Podhajecka, która zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej uznając wyższość w meczu półfinałowym Pauliny Nasuta (Tenis Zone Gdynia). W meszu o brązowy medal Wiktoria pewnie pokonała reprezentantkę gospodarzy 10:2.

Wiktoria Podhajecka
na trzecim stopniu podium

Wiktoria podczas losowania
przed jednym z wygranych meczy

Kolejne sukcesy sióstr Podhajeckich
Na obiekcie KT RAKIETA w Warszawie,w dniu 2 marca 2013 r. rozegrano WALENTYNKOWY TURNIEJ TENISOWY (przeniesiony z 17 lutego). Organizatorem zawodów był UKS SPORTTEAM, wybrany Klubem Roku 2012 w ogólnopolskim prestiżowym konkursie Polskiego Związku Tenisowego - Tenis 10.
Turniej miał rangę ogólnopolską, oprócz tenisistów z Mazowsza można było podziwiać wspaniałe zagrania i emocjonujące akcje zawodników m.in. z województw: podkarpackiego, dolnośląskiego, pomorskiego, łódzkiego i za sprawą sióstr Podhajeckich z woj. lubuskiego.
W kategorii najmłodszej (niebieskiej) zwyciężyła Dominika Podhajecka (NST lubuskie), która wygrała wszystkie swoje mecze (6) i w pokonanym polu pozostawiła m.in. faworytkę zawodów, zwyciężczynię poprzednich 2 turniejów Martę Nadajewską (AT Challange Piotrków Trybunalski - III miejsce), a także Karolinę Gołda (RKT Return Radom II- miejsce).
Dominika była również najlepsza w teście sprawnościowym przeprowadzonym przed zawodami głównymi.W turnieju organizowanym przez UKS SPORTTEAM duży sukces odniosła również Wiktoria Podhajecka, która zajęła II miejsce w swojej kategorii, uznając nieznacznie, w najważniejszym meczu, wyższość reprezentantki Gdyni (kat. klubowa).


Świetna passa 6,5 letniej Dominiki trwa, wcześniej nie zaznała goryczy porażki na arenie krajowej zwyciężając w poprzednich 3 turniejach. Młodsza z sióstr Podhajeckich dwukrotnie zwyciężyła na obiekcie Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu (12 stycznia 2013 r. i 9 lutego 2013 r.) w turniejach z cyklu TOSMAK CUP przeprowadzanych według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz Polskiego Związku Tenisowego w ramach programu „Tenis 10". Dominika wygrała również jeden z turniejów w ramach Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w mini tenisie (turniej „O P E N ” - poziom zaawansowany - „Biedronki”) rozgrywanych na pięknym obiekcie C.T. Angie Puszczykowo pod Poznaniem (17 lutego 2013 r).