Sponsorzy
Miejsce na Państwa reklamę

Szybki kontakt
Podhajecki Daniel
Tel. kom. 604 071 319

Gabinet kosmetycznySPONSORING

Prośba o sponsoring

Dominika i Wiktoria Podhajeckie to młode wyjątkowo zdolne tenisistki z sukcesami na arenie krajowej, a nawet już za naszą zachodnią granicą. Siostry wygrywały już turnieje w Warszawie, Poznaniu, Puszczykowie, czy Zielonej Górze. Często wygrywały w rywalizacji w turniejach łączonych z chłopcami lub były najlepsze z dziewcząt (m.in. w Chodzieży i w Poznaniu o Rakietę Karoliny Woźniackiej, czy w Szczecinie). W swoim pierwszym występie za granicą (Wusterhausen - Niemcy) obydwie siostry wygrały bezapelacyjnie w swoich kategoriach wiekowych turniej talentów - 7 TALENTINO DOSE HALLEN CUP 2013. Przed kilkoma dniami młodsza Dominika wygrałaOtwarte Mistrzostwa Zielonej Góry do lat 8 (w pokonanym polu pozostali chłopcy z Zielonej Góry, Żar, czy Poznania), a także prestiżowy, silnie obsadzony turniej KID’S CUP do lat 8 o Puchar Prezydenta Miasta Katowice, imprezę towarzyszącą turniejowi WTA BNP Paribas Katowice Open z udziałem Agnieszki Radwańskiej.

Dzięki randze turnieju zdjęcia Dominiki i Wiktorii Podhajeckich wraz z MadalenąRybarikovą(WTA Ranking 38) trafiły na strony światowego tenisa - Women’sTennisAssociation (WTA)!

Wiktoria i Dominika trenują na co dzień w Górzycy, a od początku kariery sportowej do chwili obecnej ich kształcenie tenisowe w całości finansuje tata i jednocześnie trener.

W związku z tym, iż kształcenie tenisistek na tak wysokim poziomie wymaga znacznych wydatków, które przekraczają możliwości finansowe rodzica prosimy o wsparcie, które umożliwi dalszy rozwój kariery i osiąganie kolejnych sportowych celów. Najistotniejsze dla dziewczynek jest zapewnienie im rywalizacji na odpowiednim poziomie, a więc udziału w turniejach na terenie całego kraju i za granicą, możliwości udziału w profesjonalnych obozach tenisowych, a także konsultacji uznanych trenerów. Sportowym priorytetem Dominiki będzie obecnie udział w cyklu turniejów KIA CUP o Rakietę Karoliny Woźniackiej "road to Australia" z marzeniem wyjazdu na Australian Open 2015 (jedna z nagród głównych), a Wiktorii budowanie rankingu poprzez udział w ogólnopolskich zawodach w kategorii Skrzaty.

Tenis jest sportem elitarnym bardzo popularnym wśród ludzi biznesu i coraz bardziej popularnym w Polsce, a dziewczynki uczestniczą z sukcesami w zawodach największych polskich miast i planują kolejne turnieje za naszą zachodnią granicą. Niektóre, z tych zawodów odbywają się łącznie z turniejami, zawodowców (Katowice, Poznań, Zielona Góra), czy biznesmenów (Poznań, Chodzież, Zielona Góra). Relacje ze zdjęciami młodych tenisistek wielokrotnie ukazywały się na najważniejszych ogólnopolskich stronach tenisa: PZT, tenis10, tenis junior, minitenis, Akademia Tenisowa Karoliny Woźniackiej, Akademia Tenisowa Angeliki Kerber (Niemcy/Polska), Sporteam Warszawa (najlepszy klub w Polsce - Tenis10), Park Tenisowy Olimpia Poznań itp., a także w prasie w zależności od regionu rozgrywania turniejów i oczywiście na stronach internetowych i w prasie lokalnej m.in. Gazeta Lubuska, Pogranicze Lubuskie i stronach internetowych m.in. Gminy Rzepin, Gminy Górzyca i oczywiście na stronie internetowej sióstr Podhajeckich.

W zamian za wsparcie finansowe w rozwoju sportowym siostry Podhajeckie, w zależności od zaangażowania, zaoferować mogą:

⇒ udostępnienie wizerunku w kampanii promocyjnej bądź reklamowej firmy,
⇒ zamieszczenie logo sponsora na swojej stronie internetowej www.tenispodhajeckich.pl,
⇒ zamieszczenie przekierowania na stronę internetową sponsora,
⇒ nadruk logo firmy na strojach sportowych tenisistek,
⇒ udostępnienie Państwu zdjęć z zawodów z widocznym logo sponsora, w tym z rozpoznawalnymi na całym świecie sportowcami, czy byłymi gwiazdami tenisa,których w kolekcji sióstr nie brakuje,
⇒ podziękowania za sponsoring w relacjach z turniejów, czy na imprezach firmowych podsumowujących działalność, itp.,
⇒ gra pokazowa sióstr podhajeckich np. na uroczystości firmowej,
⇒ pakiet lekcji tenisa dla pracowników firmy prowadzonych przez instruktora tenisa,
⇒ rzetelne rozliczenie wsparcia,
⇒ otwarcie na inne pomysły i formy kształtowania pozytywnego wizerunku firmy.

Dominika, Wiktoria i Daniel Podhajeccy